Szukaj

APTEKA Urojonecałemiasta 2xLP (Remastered) Limited Vinyl Edition.

Zaktualizowano: 26 lut 2018


ZAMÓW Winyl "Urojonecalemiasta" - https://www.apteka-band.eu/sklep

POSŁUCHAJ wersji remastered "Urojonecalemiasta" - https://www.youtube.com/watch?v=cZbc01__egg


Fani, Koledzy, Przyjaciele zespołu „Apteka”,

 Oddajemy w Wasze ręce długo oczekiwaną serię wydawniczą , unikalną i ściśle limitowaną zespołu tak niebanalnego jakim jest zjawisko znane wtajemniczonym jako „APTEKA”.

Działający od trzech dekad kolektyw pod wodzą charyzmatycznego Jędrzeja „Kodyma” Kodymowskiego ma zasłużoną etykietę zespołu niezależnego od  kaprysów magów od mediów, zarządzających tzw. kulturą czy rodzimym pożal się Boże- „szołbiznesem”

 

Powstała na gdyńskiej plaży „Apteka” bawi kolejne pokolenia nonkonformistycznym humorem, kpiną, niepokorną nutą skąpaną w psychodelicznej aurze. Konsekwentnie wypracowane brzmienie „APTEKI” powstałe w wyniku eksperymentów na żywym umyśle muzyków, realizatorów i wreszcie Publiczności cieszy się zasłużonym szacunkiem i tworzy unikalny klimat nagrań zarówno starszych i współczesnych. Chcąc zachować to swoiste dziedzictwo grupa entuzjastów stworzyła projekt wydania reedycji i premierowych wydań antologii „Apteki” na płytach winylowych. 


W celu uzyskania najlepszego brzmienia, do współpracy zaprosiliśmy Adama Toczko, realizatora dźwięku, który od pierwszych studyjnych nagrań towarzyszył zespołowi oraz Quality Studio Piotr Szumski & Envee.

Synergia technologii i trzydziestoletnie doświadczenie zaowocowały głębokim, mocnym brzmieniem które usłyszycie na płytach.


APTEKA VINYL PROJECT to nietypowa inicjatywa, w której uczestniczą przyjaciele oraz trójmiejscy artyści. Każde wydanie albumu wyposażone będzie w limitowany komiks/zin  ręcznie tworzony przez kultowego artystę BOLO

z Sopotu, który  historię zespołu przedstawia swoją charakterystyczną kreską i artystyczną interpretacją. Nad całością oprawy graficznej czuwa pionier streetartu i graffiti TUSE.


Jako, że filarem tego niekomercyjnego przedsięwzięcia jest najwyższa jakość od edycji przez remastering, po produkcję, album wytłoczony jest na 180g krążkach w limitowanej ilości: 650 szt. z czego pierwsze 150 szt  wydane będzie w wersji TRANSPARENT z komiksem i dodatkowymi 3 naklejkami kolekcjonerskimi , 500 szt w wersji BLACK. 


Pierwsza płyta (2xLP) „UROJONECAŁEMIASTA” dotrze do kanałów dystrybucyjnych i sklepów z winylami w marcu 2018, kolejne tytuły w interwałach 6 miesięcznych.


Życzymy dobrej zabawy, świetnych muzycznych doznań !

Kolektyw „APTEKA”


APTEKA - Urojonecałemiasta (Remastered)

Frontline Distribution - FRONT/01/2018/LP


STRONA: A

1.  Intro

2.  Ujarane Całe Miasto 3.  Electric Line Live


STRONA: B

1.  Blackmail 2.  Empire Of Love

3.  Sky Dance


STRONA: C

1.  Coupa-Sa San-Serrit 2.  Extasy (Extano) 3.  Mr. Dentist, Don’t Touch The Nerves


STRONA: D

1.  Korow D 2.  For Miles


143 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie